Karbantartó mérnök forgácsolási terület at Bendix Commercial Vehicle Systems LLC in Bowling Green, Kentucky

Posted in Other 17 days ago.

Job Description:

Bendix Commercial Vehicle Systems LLC

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezeto szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességu vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstol a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

EZEK LESZNEK A FELADATAID:

Karbantartó mérnökként fo feladatod a termelési eszközök karbantartásának koordinálása lesz
CMMS rendszer támogatása
Karbantartási adatok elemzése, megoldási javaslatok és tervek elkészítése karbantartási eljárások, folyamatok felülvizsgálata és szükség esetén korrigálása
Karbantartási ütemezés optimalizálása
Jó, ha szeretsz csapatban dolgozni, hiszen a muszakos karbantartói csoport szakmai felügyelete, valamint elemzések elkészítése is a te feladataid közé fog tartozni
A munkafolyamatok és egyéb projektek menedzselésében (Ipar 4.0 és egyéb digitalizációs) és a javítási munkálatokhoz szükséges eroforrások biztosításában is számítunk majd a segítségedre
Fontos, hogy jól tudj kommunikálni, hiszen a társterületekkel és a beszállítókkal való kapcsolattartás is a teendoid közé fog tartozni, emellett pedig auditokon is részt kell majd venned
Egy precíz és pontos kollégát keresünk, hiszen a folyamatok dokumentálása, elemzése, és riportálása is a karbantartó mérnök pozícióhoz tartozik
Mindezek mellett a karbantartási szoftver kezelése és fejlesztése is a te feladatod lesz

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADTAID ELLÁTÁSÁHOZ:

Felsofokú muszaki végzettség villamosmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök területen
Középszintu angol nyelvi kommunikáció
3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA:

Rendelkezel prediktív karbantartási ismeretekkel
Szerszámgépek terén mechanikus és villamos ismerettel is rendelkezel.
Alapszintu német nyelvtudással rendelkezel

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

Egy folyamatosan fejlodo és bovülo vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
Fontos számunkra egyéni szakmai fejlodésed, melyet képzésekkel is támogatunk
Az alapbér mellett szélesköru juttatási csomagban részesülhetsz
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínu programlehetoség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépoinket
A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidovel támogatjuk

Pillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!

PI240198772