Termékfejleszto mérnök - kupplung fejlesztés at Bendix Commercial Vehicle Systems LLC in Bowling Green, Kentucky

Posted in Other 21 days ago.

Job Description:

Bendix Commercial Vehicle Systems LLC

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

Termékfejleszto mérnök - kupplung fejlesztés

LOCATION: Budapest / Magyarország | BRAND: Knorr-Bremse | REQUISITION ID: 6048

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezeto szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességu vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstol a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

EZEK LESZNEK A FELADATAID:

Komplex, új, a piaci és törvényi eloírásoknak megfelelo termék, az autómata központi vonó- és ütközo készülék (kupplung) fejlesztése innovatív megoldásokat is figyelembe véve
Funkcionális és technológiai feltételeknek megfelelo kupplung komponensek tervezése
Gyártási dokumentáció elkészítése
Gyártás felfutás, sorozatgyártás támogatása
Minoségi és költségcélok támogatása, elérése
Eltérésengedélyek kiadása
Módosítások átvezetésének elkészítése

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADTAID ELLÁTÁSÁHOZ:

Felsofokú gépészmérnöki vagy egyéb szakirányú végzettség
Releváns mérnöki vagy gyakornoki munkakörben szerzett tapasztalat
Magabiztos muszaki mechanika ismeretek
CAD és PC-ismeretek
Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Magabiztos, határozott fellépés
Kreatív, innovatív látásmód
Precíz, pontos munkavégzés

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA:

Rendelkezel géptervezoi tapasztalattal
Elektromechanikai, töréstechnikai, végeselem ismereted is van
Beszélsz németül

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

Egy folyamatosan fejlodo és bovülo vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
Fontos számunkra egyéni szakmai fejlodésed, melyet képzésekkel is támogatunk
Az alapbér mellett szélesköru juttatási csomagban részesülhetsz
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínu programlehetoség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépoinket
A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidovel támogatjuk

Pillants be mindennapjainkba és legyél részese Te is, mert nálunk csak a karriered megállíthatatlan!

PI240196729