Architektúra fejleszto mérnök - Beágyazott rendszerek at Bendix Commercial Vehicle Systems LLC in Bowling Green, Kentucky

Posted in Other 21 days ago.

Job Description:

Bendix Commercial Vehicle Systems LLC

All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or status as a protected veteran.

Szeretnél olyan termékek fejlesztésében részt venni, amelyeknek komoly piaci potenciálja van és egyúttal az egyik leginkább környezettudatos közlekedési mód alapfunkcióját biztosítják? Dolgoznál olyan fékvezérlo hardverek és szoftverek fejlesztésén, ahol a minoség és a megbízhatóság mindenek felett áll? Nálunk mindezekre alkalmad nyílik, csak rajtad múlik - légy Te a következo tagja egy olyan multinacionális csapatnak, ahol a hétköznapok is baráti légkörben telnek!

Ha pedig szívesen töltenéd a szabadidodet is hasznosan, csatlakozhatsz sport- és karitatív csoportjaink bármelyikéhez!

EZEK LESZNEK A FELADATAID:

  • Ügyfél igények megismerése, rendszerkövetelmények írása
  • Szoftver architektúra tervezése az eloírt fejlesztési folyamatoknak megfeleloen
  • Munkatársak szakmai irányítása és támogatása
  • Technikai felülvizsgálatokban való részvétel
  • Rendszerintegráció és -konfiguráció
  • Tesztrendszer tervezésben való részvétel
  • Folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • Terméktámogatás

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Felsofokú muszaki végzettség
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében / tesztelésében szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • C programnyelv alapos ismerete
  • Strukturált gondolkodás
  • Kommunikációs és szervezokészség, csapatmunka, utazási kedv

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

  • Szakmai tapasztalat architektúra fejleszto, szoftverfejlesztési koordinátor, vagy senior szoftverfejleszto munkakörben
  • Biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében való jártasság
  • Jira, Svn, Enterprise Architect ismerete
  • Tesztelési módszerek ismerete
  • Fejlett érveléstechnika

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Rugalmas munkaidovel és home office lehetoséggel támogatjuk a munkamagánélet egyensúlyát
  • Az alapbéren felül 13. havi fizetés, Cafeteria és még számtalan juttatás vár, nézd meg róla videónkat: https://www.youtube.com/watch?v=NIYkImyomGw
  • Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaido alatt elérheto
  • Könnyen megközelíthetoek vagyunk tömegközlekedéssel, biciklidet, autódat, motorodat is leparkolhatod ingyenes parkolónkban
  • Fejlodésedet minden évben konferenciákon való részvétellel, szakmai és soft skill képzésekkel segítjük
  • Támogatjuk a házon belüli elore lepésed, mert a karrieredet nem fékezzük (vasúti fékeket gyártunk)!
  • A vasútiparban nagy múltnak örvendo, stabil vállalat vagyunk, ahol részt vehetsz nemzetközi projektekben
  • Az elso három hónapban részletes betanulási programmal segítjük beilleszkedésed
  • Támogatjuk az egészséges életmódot, csatlakozhatsz sportegyesületünkhöz, kedvezményesen úszhatsz a kerületi uszodában, valamint örömmel várunk céges konditermünkben is
  • A mindennapokat olyan rendezvények színesítik, mint a sportnap, családi nap és karácsonyi buli
  • Számíthatsz csapatépíto programokra, hogy ne minden csak a munkáról szóljon
  • Fontos számunkra a jó cselekedet, Local Care programunkkal több szervezetnek is segítettünk már

PI240200190